Toto není oficiální stránka klubu ani oddílu, sem pouze přesouvám fotografie, které jsem pořídil.

Vyřazený soubor ze sezóny 2008-2009. Jsou tady jenom přehledy fotografií, co byly kdysi všechny na WEBu. Podrobnosti u autora (nebo CD, co má Babák a ještě někdo).

Maily fotografovi zde. Zpět na dětský fotbal

zde jsou uloženy zmenšené kopie fotografií z jednotlivých akcí, kde jsem fotografoval

Oslavy 85 let fotbalu v Kunraticích: na začátek zápas mladších přípravek s Infernem se věru nevyvedl, porážka 1:8 a bídná hra.

Turnaj v Kunraticích 20. června 2009, tady jsou fotky jednotlivých mužstev, která soutěžila, a vyhlašování vítězů

Turnaj v Kunraticích 20. června 2009 - ostatní fotky, co jsem nafotil při zápasech (jenom naše zápasy Kunratických). Je jich hodně, proto jsem je ještě více zmenšil.

Poslední zápas proti Bohemians byl mimo komentář 0:16, neděle 14. 6., ale ačkoliv handicapováni a biti, hoši se nezlomili a bojovali.

Rodiče proti dětem hráli při tréninku v pátek 12. 6. 09. Kromě bouřky a lijavce naši náladu nic nezkalilo, takže mužstvo i slavilo vítězství na rodiči (rychlé špunty)

V Kunraticích se Šeberovem jsme byli poprvé letos našimi sousedy biti, moc dobře jsme neoslavili nové dresy! Hrozná hra.

Porážka v Radotíně v neděli 31. května vypadá hrozně, 0:4, ale první půle byla zcela vyrovnaná a mít jediného schopného útočníka,

mohli jsme vést a potom i vyhrát!

V Modřanech 16. května už jsme skutečně prohráli 2:5, ačkoliv první půle byla strašlivá a brankář (byť s pohárem z minulého týdne), měl nevídaně děravé ruce - v druhé půlce to bylo úplně jiné mužstvo (brankář dobrý!), leč už pozdě.

Zde je jednak zoufalý zápas s Cholupicemi (0:2 do poločasu, 3:2 do konce, první půlka strašná hra!), a hlavně oslava zisku poháru z pátku (viz řádek níže)

Vítězný turnaj v Šeberově (o pohár PRE), tady jsem dal skoro všechny fotky (je jich moc!), takže do tří adresářů:

- První půlka (zápasy s Šeberovem, Duklou, Bohemians a Jižním Městem)

-Druhá půlka (zápasy s Přední Kopaninou, Uhříněvsí, Háji S.O.S. a Neratovicemi)

-Vyhlašování vítězů (tedy nás) (takovou slávu jsme my, rodiče, ještě nezažili, dovolte mi vyřádit se v množství fotek)

Tady jsou jenom fotky před zápasem 19. dubna 2009. Skoro celé mužstvo.

Poprvé na jaře jsem fotil s Viktorií Štěrboholy, zase jsme prohráli, ale fotbal byl docela pohledný

Poslední zápas zimního turnaje UMT Háje, s Meteorem Praha 8 opět porážka 1:15, ale první půle docela pohledný fotbal.

Opět Zimní turnaj na umělém trávníku Háje, 7. 2. 09 s Admirou Praha naprostý masakr 20:0, navíc hrozná hra.

Zimní turnaj na umělém trávníku Háje, dnes 25. 1. 09 jsme prohráli 3:4 se Spartou Krč, první půle zoufalství, druhé konečně fotbal!

Na halovém turnaji jsem fotil jen 10. ledna 2009, šesté místo z osmi není nejhorší.

Druhý den po večírku jsme dokázali zdolat sousední Šeberov 1:3, sláva hráčům!

Večírek na oslavu konce první půlky první sezóny obnoveného mužstva 2008, všeobecné nadšení

Radotín v Kunraticích. 9. listopadu 2008, zase jednou jsme prohráli, 1:4

Trapná remíza v Cholupicích. Tak špatnou hru jsem neviděl od konce prázdnin, a doufám, že už neuvidím. 18. října 2008

V Hájích s SOS, to byl smolný zápas! Už jsme vedli 0:2, a prohráli 3:2. Čtvrtek 2. 10. 2008

Mistrovský zápas s Viktorií Štěrboholy, prohra 1:2 28. září 2008.

Zápas fotbalisti vs. maminky a pak opékání buřtů, prohráli jsme 5:4 26. září 2008.

Mistrovský zápas v Nuslích s místním S.K. jsme prohráli 5:1, ale bylo se na co dívat 13. září 2008.